top of page
IMG_3910 2.JPG

MUMS 
PRIEKS, KA ESI ŠEIT!

ES ESMU ELĪNA VANAGA, ŠĪS LABSAJŪTAS STUDIJAS DIBINĀTĀJA UN ARĪ SERTIFICĒTA FITNESA TRENERE, SPORTĀ KOPŠ PAŠAS BĒRNĪBAS. PAPILDUS MĀRKETINGA IZGLĪTĪBAI UN DAŽĀDIEM RADOŠIEM PROJEKTIEM, KO ESMU PAVEIKUSI DZĪVES GAITĀ, ESMU APGUVUSI ARĪ FUNKCIONĀLO JOGU UN MEDITĀCIJAS PRAKSI. PIESAISTOT PROFESIONĀLUS PAPILDSPĒKUS, ESMU RADĪJUSI ŠO ONLINE PLATFORMU, KUR MĒS, TRENERI, FIZIOTERAPEITI, JOGAS PASNIEDZĒJI, KOUČI UN UZTURA SPECIĀLISTI DALĀMIES AR SAVĀM ZINĀŠANĀM VESELĪBAS VEICINĀŠANĀ!

ŠAJĀ PLATFORMĀ TU ATRADĪSI: 

- SPĒKA TRENIŅUS

- FIZIOTERAPIJAS TRENIŅUS

- JOGAS NODARBĪBAS

- MEDITĀCIJAS

- ELPOŠANAS VINGROJUMUS

- TRENIŅUS DZIĻĀS MUSKULATŪRAS STIPRINĀŠANAI

- VESELĪGAS RECEPTES

- KOUČA PADOMUS, KĀ NOTURĒT VESELĪGUS PARADUMUS ILGTERMIŅĀ

- SABALANSĒTA UZTURA PADOMUS 

 

MĒS, ONLINE STUDIJAS TRENERI, PALĪDZĒSIM TEV IEMĪLĒT KUSTĪBU UN CAUR KUSTĪBU IEPAZĪT LABĀK SEVI, IEMĪLĒT SAVU ĶERMENI UN VIENKĀRŠI JUSTIES LABĀK KATRU DIENU!

​MŪSU MĒRĶIS IR BŪT TEV LĪDZĀS, LAI KUR TU ARĪ ATRASTOS. ONLINE STUDIJĀ TU VARI SPORTOT LIVE TRENIŅOS, KĀ ARĪ IZMANTOT VISU PIEEJAMO TRENIŅU SATURU ARĪ IERAKSTĀ TEV ĒRTĀ LAIKĀ UN VIETĀ!

MŪSU KOMANDA

IMG_3877_edited_edited_edited.jpg

ELĪNA VANAGA

  • Instagram

Elīna ir sertificēta fitnesa trenere, mārketinga speciāliste, dažādu radošu projektu autore un arī šīs platformas izveidotāja. Elīna mīl vadīt spēka treniņus, Barre Fusion, jogas nodarbības un dalīties izglītojošā un motivējošā informācijā.

Elīna Tev iemācīs iemīlēt sportot mājās un pacietīgi atbildēs uz visiem Taviem jautājumiem. Elīnas moto ir "Lēni! Mierīgi! Prātīgi!" 

Ja meklē privāto veselības treneri, droši raksti Elīnai!

untitled-104 copy.jpg

KRISTĪNE SOMERE

  • Instagram

Kristīne ir viena no YIN YOGA jeb Iņ jogas pieredzējušākām pasniedzējām Latvijā, kā arī sertificēta veselības sporta trenere. Jogas un budisma zinības Kristīne ir apguvusi Indijā, Nepālā un vairākos starptautiski atzītos Budisma centros Eiropā. Izbaudi Kristīnes mierpilnās jogas nodarbības, elpošanas praksi, kā arī meditāciju Kristīnes vadībā.

DSCF9113_edited.jpg

NORA JONĀSE

  • Instagram

Nora ir sertificēta jogas pasniedzēja un īsta karjeras sieviete, jo ikdienā Nora strādā lielā uzņēmumā. Nora pasniedz dažādas jogas nodarbības - Vinyasa joga, Iņ joga, elpošanas vingrojumi. Nora labi pazīst aizņemtu cilvēku ikdienu. Pamēģini Noras īsās jogas nodarbības pēc darba vai pusdienas laika pauzei! 

BF9A6303-1B92-49DF-8E42-1017B74EC6D8.JPG

ALISE JANŠEVSKA

  • Instagram

Alise ir sertificēta fizioterapeite, kura palīdz atjaunot fizisko un mentālo veselību ar fizioterapijas metodēm. Atziņa “Dzīvība slēpjas kustībā” ir Alises darba ikdienas sastāvdaļa. Alise ir arī mamma un labi pārzina metodes, ar kuru palīdzību pēc ilgāka pārtraukuma uzsākt saudzīgu vingrošanu.

bottom of page